Baza wiedzy

Ochrona własności intelektualnej

Własność intelektualnaOchrona własności intelektualnej jest bardzo ważna w biznesie, ponieważ pozwala na zabezpieczenie unikalnych pomysłów, produktów i rozwiązań, które stanowią kluczowy składnik sukcesu firmy. Pomysły i wynalazki stanowią zaliczają się do niego, przez co jest to bezcenne dla każdej firmy i pozwala jej wyróżnić się na tle konkurencji.

Więcej…

 

Live Commerce - definicja, cele, korzyści

Live CommerceIstnieje wiele sposobów na sprzedaż w Internecie, na przykład poprzez ecommerce lub wirtualne sklepy. Jednak w dzisiejszych czasach pojawiły się nowe metody i platformy do sprzedaży produktów i usług, które warto śledzić. Jednym z nich bez wątpienia jest Live Commerce.

Więcej…

   

Teorie motywacji w ujęciu tradycyjnym

Teorie motywacjiTeoria motywacji to dyscyplina niezwykle rozległa i obejmująca swym zasięgiem liczne dziedziny życia. Jej dynamiczny rozwój, badania rynkowe oraz opinie przedsiębiorców sprawiają, że motywowanie staje się przede wszystkim skutecznym narzędziem zarządzania ludźmi.

Więcej…

 

Skutki bezrobocia

BezrobocieBezrobocie jest jednym z najtrudniejszych problemów społeczno- gospodarczych, ponieważ przyczynia się do powstawania wielu negatywnych zjawisk. Skutki bezrobocia można rozpatrywać w kilku aspektach, tj. ekonomicznym, społecznym i psychologicznym.

Więcej…