Baza wiedzy

Obalamy mity na temat skupu nieruchomości

NieruchomościSkup nieruchomości to - w ocenie wielu pośredników handlu nieruchomościami - temat o którym nie powinno się mówić. Tymczasem takie podejście jest błędne zwłaszcza, że jest ono wymuszone przez szereg mitów, z jakimi może spotkać się przeciętny Kowalski sprzedający dom.

Więcej…

 

Ochrona własności intelektualnej

Własność intelektualnaOchrona własności intelektualnej jest bardzo ważna w biznesie, ponieważ pozwala na zabezpieczenie unikalnych pomysłów, produktów i rozwiązań, które stanowią kluczowy składnik sukcesu firmy. Pomysły i wynalazki stanowią zaliczają się do niego, przez co jest to bezcenne dla każdej firmy i pozwala jej wyróżnić się na tle konkurencji.

Więcej…

   

Live Commerce - definicja, cele, korzyści

Live CommerceIstnieje wiele sposobów na sprzedaż w Internecie, na przykład poprzez ecommerce lub wirtualne sklepy. Jednak w dzisiejszych czasach pojawiły się nowe metody i platformy do sprzedaży produktów i usług, które warto śledzić. Jednym z nich bez wątpienia jest Live Commerce.

Więcej…

 

Teorie motywacji w ujęciu tradycyjnym

Teorie motywacjiTeoria motywacji to dyscyplina niezwykle rozległa i obejmująca swym zasięgiem liczne dziedziny życia. Jej dynamiczny rozwój, badania rynkowe oraz opinie przedsiębiorców sprawiają, że motywowanie staje się przede wszystkim skutecznym narzędziem zarządzania ludźmi.

Więcej…