Nieruchomości

Jakie nieruchomości pod inwestycje wybrać? Nieruchomości pod wynajem: kawalerka, apartament czy lokal usługowy?

ApartamentNieruchomości to popularna forma inwestycji, na którą decyduje się coraz więcej zamożnych Polaków. Pozwala to na całkiem spore dodatkowe źródło dochodu, pod warunkiem, że nabyta nieruchomość będzie generowała duży zysk, na co wpływ ma np. lokalizacja, ale i standard danego lokum. Jakie więc nieruchomości najlepiej wybrać pod inwestycje? Co bardziej się opłaci - kupić kawalerkę, apartament czy może lokal usługowy?

Więcej…

   

Spadek cen mieszkań? Najnowsze dane z rynku nieruchomości

Rynek nieruchomościSytuacja na rynku nieruchomości mieszkaniowych nie zmienia się. Ceny metra kwadratowego nadal stoją na wysokim poziomie, niezależnie czy mowa o mieszkaniach na rynku wtórnym, czy pierwotnym. Jak kształtowały się ceny metra w największych polskich miastach? Czy ich wysoki poziom działa negatywnie na popyt?

Więcej…

   

Sprzedaż domu, mieszkania w skupie nieruchomości

Skup nieruchomości - zakup domuSkup nieruchomości oznacza procedurę oferowaną przez firmy zajmujące się wykupem mieszkań i domów od właścicieli chcących w szybki sposób sprzedać swoją własność i uzyskać gotówkę. Podobne rozwiązanie jest wysoce adekwatne w niektórych sytuacjach, jednak ostateczna decyzja powinna być podjęta po uprzedniej gruntownej analizie i rozważeniu mocnych oraz słabych stron tego przedsięwzięcia.

Więcej…