Nieruchomości

Mieszkania na warszawskim Śródmieściu - 4 powody, dla których warto się na nie zdecydować!

Nowoczesne mieszkanieWarszawa Śródmieście oferuje atrakcyjne mieszkania będące idealną propozycją inwestycyjną, jak i znakomitym rozwiązaniem w zakresie najmu. Dlaczego? To przede wszystkim zasługa samej lokalizacji. Ekskluzywne mieszkania i luksusowe apartamenty jeszcze bardziej zyskują na swej atrakcyjności właśnie ze względu na swoje usytuowanie. Wszystkim inwestorom planującym zakup mieszkania na wynajem oraz osobom poszukującym komfortowego, idealnie usytuowanego mieszkania do wynajęcia, ewentualnie na sprzedaż, podpowiadamy, dlaczego warto postawić na warszawskie śródmieście.

Więcej…

   

Spadek cen mieszkań? Najnowsze dane z rynku nieruchomości

Rynek nieruchomościSytuacja na rynku nieruchomości mieszkaniowych nie zmienia się. Ceny metra kwadratowego nadal stoją na wysokim poziomie, niezależnie czy mowa o mieszkaniach na rynku wtórnym, czy pierwotnym. Jak kształtowały się ceny metra w największych polskich miastach? Czy ich wysoki poziom działa negatywnie na popyt?

Więcej…

   

Sprzedaż domu, mieszkania w skupie nieruchomości

Skup nieruchomości - zakup domuSkup nieruchomości oznacza procedurę oferowaną przez firmy zajmujące się wykupem mieszkań i domów od właścicieli chcących w szybki sposób sprzedać swoją własność i uzyskać gotówkę. Podobne rozwiązanie jest wysoce adekwatne w niektórych sytuacjach, jednak ostateczna decyzja powinna być podjęta po uprzedniej gruntownej analizie i rozważeniu mocnych oraz słabych stron tego przedsięwzięcia.

Więcej…