Firma

Skuteczny marketing sklepu internetowego

Marketing sklepu internetowegoSklep internetowy to bardzo dobry pomysł na biznes. Dobrze prowadzony może przynieść duży zysk osobom prowadzącym biznes tego typu. Należy jednak pamiętać, że nie jest to proste zadanie i wiąże się z nim dużo ciężkiej pracy i poświęconego czasu. Szczególnie z tego względu, iż walka o klienta toczy się przez cały czas i o ile nie jesteśmy monopolistą na rynku, konkurencja również nie śpi. W związku z tym, należy opracować dobrą kampanię reklamową, która skłoni klientów do skorzystania z naszego sklepu, zamiast konkurencji.

Więcej…

   

5 narzędzi Lean Management, które zwiększą wydajność firmy

5 narzędzi Lean ManagementZarządzanie firmą to duże wyzwanie, dlatego warto starać się je usprawnić za pomocą metod, które są proste we wdrożeniu. Dzięki praktycznym rozwiązaniom Lean Management (tzw. Szczupłe Zarządzanie) możemy sprawić, że nasze wyniki produkcyjne czy sprzedażowe będą znacznie lepsze. Wszystko to przy pomocy łatwych i dostosowanych do konkretnych potrzeb narzędzi.

Więcej…

   

Przekształcenie spółki jawnej w komandytową

Przekształcenie spółkiDla dobra rozwoju spółki i poszerzenia jej możliwości spółkę jawną coraz chętniej przedsiębiorcy przekształcają w komandytową. Przynosi im to określone korzyści, ale decydując się na taki krok trzeba wiedzieć co robić, jak, żeby wszystko przebiegło zgodnie z regulacjami prawnymi.

Więcej…

   

Jak poprawić działanie firmy pod kątem sprzedaży?

Statystyki sprzedażyPosiadacie własną firmę? Niestety, nie jesteście do końca zadowoleni z wyników finansowych uzyskiwanych każdego kolejnego miesiąca? Sprzedaż jest na stosunkowo średnim poziomie? Co zrobić, aby ten aspekt uległ jak najszybciej poprawie?

Więcej…