Firma

Przekształcenie spółki jawnej w komandytową

Przekształcenie spółkiDla dobra rozwoju spółki i poszerzenia jej możliwości spółkę jawną coraz chętniej przedsiębiorcy przekształcają w komandytową. Przynosi im to określone korzyści, ale decydując się na taki krok trzeba wiedzieć co robić, jak, żeby wszystko przebiegło zgodnie z regulacjami prawnymi.

Więcej…

   

Jak poprawić działanie firmy pod kątem sprzedaży?

Statystyki sprzedażyPosiadacie własną firmę? Niestety, nie jesteście do końca zadowoleni z wyników finansowych uzyskiwanych każdego kolejnego miesiąca? Sprzedaż jest na stosunkowo średnim poziomie? Co zrobić, aby ten aspekt uległ jak najszybciej poprawie?

Więcej…

   

Transparentność firm, czyli jak prowadzić biznes

Transparentność firmNiestety wciąż dla wielu firm nieznane jest słowo transparentność. Działają one według utartego schematu prowadzenia biznesu, polegającego na "trzymaniu pod kluczem" informacji, które mogą być wykorzystane przez konkurencję.

Więcej…

   

Zasady zarządzenia bezpieczeństwem i higieną pracy w przedsiębiorstwie

Zasady BHP w pracyObecnie powszechne jest przekonanie, że systemowe zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy jest niezbędne dla osiągnięcia poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Przekonanie to znajduje swoje odzwierciedlenie między innymi w strategiach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Więcej…