Firma

Jakie korzyści otrzymuje właściciel firmy korzystający z leasingu?

LeasingJesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na rozwoju swojej firmy? Nie posiadasz odpowiedniego budżetu, aby zrobić krok naprzód? Nie martw się - pomożemy Ci! U nas skorzystasz z usług na korzystnych warunkach!

Więcej…

   

Jakie podatki obowiązują jeśli użytkujesz mieszkania na firmę

Firma w mieszkaniuProwadzenie działalności gospodarczej we własnym mieszkaniu, choć wydaje się bardzo logicznym i sensowym pod względem kosztowym rozwiązaniem to jednak dla wielu początkujących przedsiębiorców jest źródłem wielu niejasności i wynikających tego powodu problemów. Jak to zatem dokładnie wygląda, gdy prowadzi się lokal usługowy we własnym mieszkaniu?

Więcej…

   

Metoda 5 Why kluczem do sukcesu firmy

Koncepcja 5 WKoncepcja Lean jest powszechnie stosowana w przedsiębiorstwach produkcyjnych, które walczą o właściwą organizację pracy.

Więcej…

   

Poznaj złote zasady motywowania pracowników

Motywowanie pracownikówPracownicy są kapitałem każdej firmy. Jednak jeśli nie będą zmotywowani, nie pokażą pełni swoich możliwości. Mało tego, im mniejszą motywację będą odczuwać, tym ich efektywność będzie mniejsza, a obowiązki nie będą wykonane wykonywać na wysokim poziomie. Co z tym może zrobić pracodawca?

Więcej…