Firma

Jakie korzyści otrzymuje właściciel firmy korzystający z leasingu?

LeasingJesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na rozwoju swojej firmy? Nie posiadasz odpowiedniego budżetu, aby zrobić krok naprzód? Nie martw się - pomożemy Ci! U nas skorzystasz z usług na korzystnych warunkach!

Więcej…

   

Jakie podatki obowiązują jeśli użytkujesz mieszkania na firmę

Firma w mieszkaniuProwadzenie działalności gospodarczej we własnym mieszkaniu, choć wydaje się bardzo logicznym i sensowym pod względem kosztowym rozwiązaniem to jednak dla wielu początkujących przedsiębiorców jest źródłem wielu niejasności i wynikających tego powodu problemów. Jak to zatem dokładnie wygląda, gdy prowadzi się lokal usługowy we własnym mieszkaniu?

Więcej…

   

Kiedy lepiej współpracować z firmą sprzątającą niż zatrudniać sprzątaczkę?

Firma sprzątającaW Polsce coraz bardziej popularny jest trend, zgodnie z którym na etat nie zatrudnia się już sprzątaczki, ale na jej miejsce podejmuje się współpracę z profesjonalną firmą sprzątającą.

Więcej…

   

5 narzędzi Lean Management, które zwiększą wydajność firmy

5 narzędzi Lean ManagementZarządzanie firmą to duże wyzwanie, dlatego warto starać się je usprawnić za pomocą metod, które są proste we wdrożeniu. Dzięki praktycznym rozwiązaniom Lean Management (tzw. Szczupłe Zarządzanie) możemy sprawić, że nasze wyniki produkcyjne czy sprzedażowe będą znacznie lepsze. Wszystko to przy pomocy łatwych i dostosowanych do konkretnych potrzeb narzędzi.

Więcej…