Blog

Różnice kulturowe w biznesie

Różnice kulturowe w biznesieWspółczesny marketing czerpie inspirację z kultur całego świata. Dzieje się tak, dzięki dostępowi do różnorodnych narzędzi internetowych, które łączą ludzi nawet z najodleglejszych zakątków globu.

Więcej…

   

Najbogatsi Polacy - czym się zajmują?

Bogaci PolacyKażdego roku magazyn Forbes publikuje listę najbogatszych Polaków. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak zaczynali dzisiejsi milionerzy? Ciekawi was czym się aktualnie zajmują? Przeczytajcie dzisiejszy artykuł, a być może będzie on inspiracją i natchnieniem do zbudowania własnej firmy, która w przyszłości przyniesie miliony złotych na koncie. Dziś przyjrzymy się sylwetkom dziesięciu najzamożniejszych ludzi w Polsce w 2017 roku.

Więcej…

   

ABC sprowadzania auta z zagranicy - zobacz, jak to zrobić!

Sprowadzanie auta z zagranicyUżywane samochody z zagranicy kuszą niskimi cenami - nic dziwnego, że sporo Polaków decyduje się na to, by sprowadzić je do Polski. Okazuje się jednak, że ulga dla domowego budżetu równa się wielu formalnościom, których trzeba najpierw dopełnić. Sprawdź, jak sprowadzić auto do kraju!

Więcej…

   

Wyczerpująca recenzja Fxgm

FXGMRynek dewizowy, czy też walutowy - Forex jest miejscem, w którym dochodzi do handlu większości walut całego świata - zarówno tych najbardziej znanych jak i egzotycznych. Jest on również jednym z większych i bardziej płynnych rynków giełdowych, którego średni obrót aktywów wynosi nawet 4 biliony dolarów dziennie! Pomoc rzetelnego brokera to klucz do sukcesu. Poniższa recenzja marki Fxgm przybliży czytelnikom cechy, których warto poszukiwać u usługodawców z branży.

Więcej…