Blog

Różnice kulturowe w biznesie

Różnice kulturowe w biznesieWspółczesny marketing czerpie inspirację z kultur całego świata. Dzieje się tak, dzięki dostępowi do różnorodnych narzędzi internetowych, które łączą ludzi nawet z najodleglejszych zakątków globu.

Więcej…

   

Najbogatsi Polacy - czym się zajmują?

Bogaci PolacyKażdego roku magazyn Forbes publikuje listę najbogatszych Polaków. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak zaczynali dzisiejsi milionerzy? Ciekawi was czym się aktualnie zajmują? Przeczytajcie dzisiejszy artykuł, a być może będzie on inspiracją i natchnieniem do zbudowania własnej firmy, która w przyszłości przyniesie miliony złotych na koncie. Dziś przyjrzymy się sylwetkom dziesięciu najzamożniejszych ludzi w Polsce w 2017 roku.

Więcej…

   

Co trzeba wiedzieć wybierając dewelopera?

Nowoczesny apartamentW kontekście rynku nieruchomości często przewija się nazwa "deweloper". Kim jednak tak naprawdę jest deweloper budowlany i jakie są jego główne zadania?

Więcej…

   

ABC sprowadzania auta z zagranicy - zobacz, jak to zrobić!

Sprowadzanie auta z zagranicyUżywane samochody z zagranicy kuszą niskimi cenami - nic dziwnego, że sporo Polaków decyduje się na to, by sprowadzić je do Polski. Okazuje się jednak, że ulga dla domowego budżetu równa się wielu formalnościom, których trzeba najpierw dopełnić. Sprawdź, jak sprowadzić auto do kraju!

Więcej…