Blog

Co trzeba wiedzieć wybierając dewelopera?

Nowoczesny apartamentW kontekście rynku nieruchomości często przewija się nazwa "deweloper". Kim jednak tak naprawdę jest deweloper budowlany i jakie są jego główne zadania?

Więcej…

   

ABC sprowadzania auta z zagranicy - zobacz, jak to zrobić!

Sprowadzanie auta z zagranicyUżywane samochody z zagranicy kuszą niskimi cenami - nic dziwnego, że sporo Polaków decyduje się na to, by sprowadzić je do Polski. Okazuje się jednak, że ulga dla domowego budżetu równa się wielu formalnościom, których trzeba najpierw dopełnić. Sprawdź, jak sprowadzić auto do kraju!

Więcej…

   

Wyczerpująca recenzja Fxgm

FXGMRynek dewizowy, czy też walutowy - Forex jest miejscem, w którym dochodzi do handlu większości walut całego świata - zarówno tych najbardziej znanych jak i egzotycznych. Jest on również jednym z większych i bardziej płynnych rynków giełdowych, którego średni obrót aktywów wynosi nawet 4 biliony dolarów dziennie! Pomoc rzetelnego brokera to klucz do sukcesu. Poniższa recenzja marki Fxgm przybliży czytelnikom cechy, których warto poszukiwać u usługodawców z branży.

Więcej…

   

OC dla starego samochodu - trzeba kupić czy nie?

Ubezpieczenie starego samochoduNa podwórku Twojego sąsiada stoi auto. Jest stare, zdezelowane, nie ma kół ani drzwi. Znajduje się tam, odkąd tylko pamiętasz. Ty też masz stary samochód, jednak jest to model zabytkowy, o który bardzo dbasz i którym się opiekujesz. Czy Ty i Twój sąsiad musicie wykupić dla wymienionych pojazdów ubezpieczenie OC? Co mówi na ten temat polskie prawo? Przekonaj się!

Więcej…